چراغ گردان نورنجات

چراغ‌های گردان وسایل نقلیه اضطراری اغلب معادل بصری زنگ یا آژیر هستند و به سایر رانندگان هشدار می‌دهند که از مسیر خارج شده و اجازه عبور خودرو را بدهند.

چراغ های چشمک زن روی آمبولانس ها، ماشین های آتش نشانی و ماشین های پلیس به اولین امدادگران اجازه می دهد تا به سرعت به محل حادثه برسند. گاهی اوقات، چشمک زدن آنها نشان دهنده احتیاط است. کامیون های یدک کش، کامیون های سیمان و سایر وسایل نقلیه بزرگ از میله های نور استفاده می کنند تا سایر رانندگان از باری که حمل می کنند آگاه شوند. رنگ چراغ گردان همچنین می تواند بیان کنند چیز دیگر باشد. نوارهای قرمز یک ماشین آتش نشانی نشان هشدار و خطر می باشد، قرمز و آبی متناوب ماشین پلیس و هنگانم ماموریت برای آگاه سازی سایرین بکار می رود و چراغ های زرد یک کامیون یدک کش به دیگران در جاده می گویند که چگونه واکنش نشان دهند.

نورنجات تولید کننده انواع چراغ آتش نشانی برای انواع خودرو های سبک و سنگین آتش نشانی در مدل های مختلف و در سایز های مختلف می باشد.

انواع چراغ گردان سراسری آتش نشانی

  1. چراغ گردون سراسری خودرو های سنگین
  2. چراغ گردون سراسری خودروهای سبک
  3. چراغ تکی

چراغ‌ گردان سراسری آتش نشانی.

ضدآب نورنجات دید بالایی را از راه دور به شما می‌دهند تا وسایل نقلیه و عابران پیاده بتوانند از سر راه شما خارج شوند. چراغ های LED در لحظه ای که آنها را روشن می کنید، نور قدرتمندی را در زمانی که شما به آن نیاز دارید منتشر می کنند.

ساخت و تولید انواع چراغ گردان امدادی

وسایل نقلیه اضطراری مانند امبولانس باید سریع به مکان مناسب برسند. چراغ های گردان امدادی یا همان آمبولانسی به مردم هشدار می دهند که راه را باز کنند تا بتوانید به وظایف نجات جان هم وطنان خود برسند. در شرایط اضطراری که هر ثانیه اهمیت دارد، تجهیزات مناسب است که جان انسان ها را نجات می دهد.
شرکت ایمن نور نجات تولید کننده انواع چراغ گردان آمبولانس در سایز و مدل های مختلف می باشد.

ساخت و تولید انواع چراغ گردان خودرو شهرداری

چراغ گردان خودرو شهرداری و سایر ماشین های خدماتی از نوع چراغ های هشدار دهنده بصری می باشند.

ایمن نورنجات سال ها است در زمینه تولید انواع چراغ گردون هشدار دهنده فعالیت می کند و موفق به ساخت و تولید چراغ های با شکل ظاهری زیبا وجلوه خاص و زیبا بر روی خودروهای اضطراری و خدماتی است و آنچه که این چراغ را پرمشتری نموده، علاوه بر کیفیت تولید، شکل ظاهری، وزن سبک و نوردهی قابل توجه این محصولات می باشد.

ساخت و تولید انواع چراغ گردان پلیسی ال ای دی

چراغ گردان پلیسی ال ای دی در مدل های مختلف است که نصب آنها را ساده و به همان اندازه کارکرد آسان دارند. چراغ های گردان پلیسی ال ای دی در رنگ های آبی و قرمز تولید می شوند.

ویژگی چراغ گردان پلیسی

چراغ های گردان پلیسی تولید نورنجات دارای ویژگی های مانند سبک ، مقاوم ، ظاهر زیبا می باشند.

الزامات نور هشدار محلی را با رنگ مناسب – مانند، سبز، قرمز، یا آبی برآورده کنید. ما چراغ های هشدار LED را برای جلب توجه خودروی شما و مطابق با قوانین داریم.